#htmlcaption1 BEYAZ SIRIN EVLİLİK HİKAYESİ PRATİK EYELİNER NASIL SÜRÜLÜR? BALAYI OTELİMİZ | LA CAPRİA SUİT HOTEL MAKYAJ MASASI DÜZENİ NASIL OLMALI? ÖMÜRLÜK HEDİYE | KİŞİSEL BEBEKLERİMİZİ YAPTIRDIM

10 Oca 2018

Hayallerimi gerçekleştirip büyülü bir değişime hazırlanıyorum :)

www.tips-fb.com

İnsan en çok vakit geçirdiği yerde arar huzuru..
Bu evinizin mutfağı, ofisiniz, oturma odası ya da çalışma odanız olabilir, hiç farketmez.
Yaptığınız iş her ne olursa olsun, şöyle bir başınızı kaldırıp etrafınıza baktığınızda sizin zevkinize hitap eden bir ortamda olmanı  verdiği huzur bambaşkadır. Uzun zamandır şöyle görünce gözümü gönlümü açacak desenler araştırıyordum. Amacım sadece cep telefonuma farklı bir duvar kağıdı bulmaktı
ama ''Desen'' adı altında araştırma yaparken milyonlarca desen barındıran Pixers çıkartmalar ını keşfettim ve bu güzellikleri size de göstermeden duramadım.. :)

Pixerstick, istediğiniz zaman ve istediğiniz yere kolayca yapıştırıp, değiştirebileceğiniz, dayanıklı, uzun ömürlü, yapışkanlı bir malzeme imiş. Ve adamlar öyle bir site geliştirmişler ki, sonsuz sayıda resim sayesinde iç mekan tasarımınızı sınırsız seçenek ile tamamiyle kendi zevkinize göre kişiselleştirebiliyorsunuz.

Milyonlarca fotoğraf arasından sizin tarzınızı en iyi yansıtan deseni bulmak inanın çok keyif verici bir duygu bence :) Ben saatlerce desenlere bakarak vaktin nasıl geçtiğini anlamamış bile :) Desenler elbette çok orjinal ve kaliteli ama bu benim için tek başına yeterli bir durum değil. Malum evde minik bir kızımız var bizimle birlikte yaşayan. Onun sağlığı bizim için her şeyden önemli.

Sağlık açısından herhangi bir zararı var mı diye araştırırdım ve Pixers tarafından desenlerin Ekoloji, Güvenlik ve Hijyen açısından büyük bir titizlikle üretildiğini öğrendim.   Pixers, tıpkı bizim gibi Çevreye ve Sağlığımıza çok önem veriyor, 

Bu nedenle yalnızca Çevre dostu teknolojileri kullanıyor... İşte en önemli problemi de çözdüğümüze göre geriye bir tek ''Bu site güvenli mi acaba?'' sorusunun cevabı kalmıştı. Ve yine yaptığım detaylı araştırmalar sayesinde şu bilgilere ulaştım;

 • PixersÇeşitli desenlerin satıldığı bir pazaryeri ETSYgibi bir platformdur. (bir Online-Shop sitesi değildir.)
 • Ayrıca  tüm dünya üzerinden bu site ile alış veriş yapanların bulunduğu binlerce yorum var. Demek ki her ne kadar ben yeni keşfetmiş olsam da baya güven duyulan ve sipairiş verilen bir site imiş bu.
 • 365 gün iade süresi ve Ücretsiz gönderi imkanı sunmaları ve gerçekten uygun fiyatlarının olması beni inanılmaz cezbetti. 

Ve sadece duvar çıkartmaları olduğunu da zannetmeyin. Benim en çok ilgimi çeken Dizüstü Bilgisayar Çıkartmaları, Masa Çıkartmaları ve Buzdolabı Çıkartmaları oldu. Bunlar haricinde Cam ve Pencere Çıkartmaları, Dolap Çıkartmaları ve Kapı Çıkartmaları da mevcut. Yani bu desenler ile İç mekanlarımızı kişiselleştirerek hayallerimizi gerçekleştirmek ve bizi çevreleyen mekanları büyülü bir değişime uğratmak işten bile değil. Bizim 6 ay sonra taynimiz başka bir şehre çıkacak ve yeni bir eve taşınacağız. Yeni evimizin ölçülerine göre desen siparişi vermek ve kendime bambaşka bir dünya oluşturmak için sabırsızlanıyorum :)Sizin de ilginizi çektiyse bu çıkartmaların içeriklerini ve kullanım alanlarını detaylı anlatan bu yazıları kendi sitelerinden kopyalayıp yapıştırıyorum;Sevgi ile kalın :)Gamze.

DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR ÇİKARTMASİ

Her gün kullandığınız dizüstü bilgisayarınızı kişiliğinizi gösteren bir şekilde süslemenizin zamanı gelmedi mi sizce? En sevdiğiniz renk, eğlenceli şekiller küçük şeylerdir ama neşe verirler. Dizüstü bilgisayarınızı dekore ederek tamamen kişisel bir cihaz haline getirin.
Mat malzemeden üretilen çıkartmayı istediğiniz an değiştirebilir ve cihazınızı istediğiniz şekilde dekore edebilirsiniz. Ekran boyutunuza uygun boyutlardakiçıkartmalar cihazınızın üzerindeki çizikleri kapatır ve ona yeni bir yaşam verir. Dizüstü bilgisayarınızı isterseniz her gün değiştirebilirsiniz!
Temizleme şekli: kuru bez.

KAPI ÇİKARTMASİ

Kapı açmak ve kapamak günlük ritüellerimizden biridir. Ritüellerin süslenmesi önemlidir. Kapınızın evinizin dekorasyonunun önemli bir öğesi olmasını sağlayın. Bunu nasıl yapabilirsiniz? Binlerce fikrimiz var!
Dayanıklı ve mat malzemeden üretilen kapı çıkartmaları ile kapılarınızı süsleyebilir, koruyabilir ve üzerlerindeki çizik ve ezik gibi pürüzleri kapatabilirsiniz. Çıkartmaları kolayca kendi kendinize yapıştırabilir, nemli bir bezle silerek temizleyebilir ve başka bir ilham alır almaz farklı bir çıkartmayla değiştirebilirsiniz. Kapılarınızı yeni fikirlere açın!
Tek yaprağın maksimum genişliği:  133 cm. Malzemenin maksimum genişliğini aşan boyutlara sahip baskılar birden fazla yaprak üzerine uygulanmaktadır.
Temizleme şekli: kuru bez.

MASA ÇIKARTMASI

Masalar aileleri ve arkadaşları bir araya getirirler. Bu toplantılar her seferinde masada izler bırakırlar. Bir köşeye çorba dökülür, diğer köşede çıkmayan lekeler bulunur. Masanın değiştirilmesi gerektiğini düşünürsünüz. Buna artık gerek yok! Masanızı orijinal bir şekilde güvence altına alarak akşam yemekleri, aile toplantıları ve verimli bir çalışma için mükemmel bir yüzey yaratabilirsiniz. Masanızı istediğiniz gibi dekore edin. Çıkartmaları istediğiniz an yenisiyle değiştirebilirsiniz!
Nem ve kirden etkilenmeyen dayanıklı ve mat malzeme en misafirperver evlerin masalarına uygulanabileceği gibi en sıkıcı ofisleri bile rengarenk hale getirebilir. Nemli bir bezle silerek temizleyebileceğiniz çıkartmaları kolayca kendiniz yapıştırabilirsiniz. Yemek masanıza taze renkleri davet edin veya çalışma masanıza yeni bir hayat verin.
Tek yaprağın maksimum genişliği:  133 cm. Malzemenin maksimum genişliğini aşan boyutlara sahip baskılar birden fazla yaprak üzerine uygulanmaktadır.
Temizleme şekli: kuru bez.

BUZDOLABI ÇIKARTMASI

Mutfağınızda bir devrim yapmanın zamanı geldi! Sonunda buzdolabınız dekorasyonunuzun bir parçası haline gelebilir ve lezzet imparatorluğunuzun güzelliğine güzellik katabilir. Buzdolabı çıkartmaları ile buzdolabınızı istediğiniz her an değiştirerek pişirdiğiniz yemekler için yeni ilhamlar edinebilirsiniz. Buzdolabınızı kendi stilinize uygun hale getirin ve mutfağınızın atmosferine lezzet katın!
Nem ve kirden etkilenmeyen, dayanıklı ve mat malzeme yeni renklerin, kokuların ve lezzetlerin üretildiği mekanlar için idealdir. Çıkartmayı kolayca kendi kendinize yapıştırabilirsiniz. İsterseniz söküp tekrar yapıştırmanız da mümkündür. Buzdolabınızı orijinal bir dekorasyon öğesi haline getirin ve mutfağınızda yeni trendleri misafir edin!
Tek yaprağın maksimum genişliği:  133 cm. Malzemenin maksimum genişliğini aşan boyutlara sahip baskılar birden fazla yaprak üzerine uygulanmaktadır.
Temizleme şekli: kuru bez.

PENCERE VE CAM ÇİKARTMASİ

Pencerenizde farklı bir dünya görmek ister miydiniz? Pencere manzaranızı istediğiniz an değiştirebilirsiniz. Yağmurlu ve bulutlu günleri renklendirebilirsiniz. Pencere ve cam çıkartmaları ile gerçekliği daha renkli bir hale getirebilirsiniz! Denemek ister misiniz?
Parlak yüzeyli yarı transparan malzeme renkli camı imite eder ve ışık geçirir. Birden çok kerelere yapıştırıp sökebilir, ıslak bezle silebilirsiniz. Kendinize ait bir vitray çalışması hazırlayın ve pencerenizin manzarası ne kadar sıkıcı olursa olsun onu en sevdiğiniz renklerle süsleyin!
Ek seçenekler: Frontstick
Cam masalar, kapılar ve iç camların dekorasyonu için tercih edin. Yapışkan baskının bulunduğu yüzeye uygulandığından çıkartmayı cam yüzeylerin iç kısımlarına yapıştırabilirsiniz.
Tek yaprağın maksimum genişliği:  133 cm. Malzemenin maksimum genişliğini aşan boyutlara sahip baskılar birden fazla yaprak üzerine uygulanmaktadır.

DUVAR ÇIKARTMASI

İç mekanlarınıza yeni bir kişilik mi vermek istiyorsunuz? Bunu kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz! İlginç şekiller, canlı renkler, cezbedici motifler - mekanlarınızı güzelleştirecek, çocuğunuzun odasına uyguladığınız anda onu mutlu edecek bir çıkartma seçin. Sizin duvarınıza özel olarak üretilen çıkartma iç mekanlarınızı kişiselleştirmeniz için mükemmel bir araçtır.
Neme, sürtünmeye, yırtılmalara ve ezilmelere dayanıklı mat malzemeyi her türlü duvara sorunsuz bir şekilde yapıştırabilirsiniz. Gerekirse bunu kaldırıp tekrar uygulayabilirsin. Herhangi bir şeklin kenarları boyunca kesilerek hazırlanan bir çıkartmayı duvarınıza yapıştırın ve kendinize benzersiz bir oda hazırlayın!
Tek yaprağın maksimum genişliği:  132 cm. Malzemenin maksimum genişliğini aşan boyutlara sahip baskılar birden fazla yaprak üzerine uygulanmaktadır.

Beğendiysen paylaş o zaman :)

5 yorum:

 1. bEN DE DEVAMLI OTURDUĞUM, sevdiğim köşeyi koydum bloguma bugün :)

  YanıtlaSil
 2. Kesinlikle katılıyorum... Tüm gün işin evin yorgunluğu attığımız yer televizyon karşısı olamamalı. Kendimize ait bir köşe yapmalıyız sadece kendimiz için , bize huzur veren bir köşe.

  YanıtlaSil
 3. Yzınızı çok beğendim tebrikler

  YanıtlaSil

♥Minik bebişiyle ilgilenen tazecik bir anne olduğum için yorumlara hemen cevap veremiyorum ama hepsini tek tek okuyor ve seviniyorum. Yorumlarınız benim için çok değerli, lütfen yorumlarınızdan beni mahrum bırakmayın..
Kocaman Sevgilerimle :) ♥